Fatma Dülger Kimdir ?

-Gayrimenkulünüzü doğru fiyatla, güvenilir ve dürüst bir şekilde hızlıca satacak bir Gayrimenkul Danışmanı arayışınız mı var !!

-15 yıl Amerikan ilaç Firmasında kesintisiz, istikrarlı ve başarılı bir kariyerden sonra aldığım 100 den fazla kişisel gelişim ve satış teknikleri eğitimlerini Gayrimenkul Sektörü deneyimime entegre ediyorum.  

-Keyifli ve Huzurlu yaşam alanlarınız için iş ortağınız olmaya hazırım.

İstanbul Doğumluyum. Evliyim, 2 kız çocuğu annesiyim.

20 yıllık iş deneyimimde, 5 yıl Otomotiv Sektörü Satış Bölümü, 15 yıl Uluslar arası İlaç Firmasında sırasıyla; Filo Sorumlusu, Satış Sorumlusu, Profesyonel Satış Sorumlusu ve son olarak Kıdemli Satış Uzmanlığı görevlerimi başarıyla yerine getirdim.

Aldığım her sorumlulukta, bulunduğum her görevde, hayatın baş döndüren değişimine öncelikle öğrenerek uyum sağlamayı ilke edindim. RE/MAX JOKER Bölge Müdürlüğünde amacım sizlere yaşamaktan ya da çalışmaktan mutluluk duyacağınız en uygun çözümleri sunmak olacaktır.

Lüks Konut Uzmanı
Gayrimenkul Danışmanı

Ben ve ofisim size en iyi hizmeti vermek için HAZIRIZ..
Birlikte Çalışalım

TEŞEKKÜRLER

Önceliğim İşlem Sonrası Mutlu Müşteriler

Hülya Yıldırım
Müşteri

Bu zorlu süreci bizim kolaylaştırdığı ve kısa zaman işlemimizi hallettiği için Fatma hanım ile tekrardan çalışmak isteriz, teşekkürler. 

Erdem Bahşi
Müşteri

Sonsuz yardımı ve istediğim zaman ulaşabilir olmasından ötürü kendisi ile çalışmaktan mutluluk duydum 

Reyhan Çiftçi
Müşteri

Çok telaşlı bir şekilde ev arar iken karşıma çıkan melek ne diyebilirim ki. Benim heyecan ve telaşımı görüp elini akşam geç bir saatte bana uzatan yardımla

SERTİFİKALARIM

Mail Listesine Katılın

Gayrimenkul Sektörü ile İlgili Tüm Gelişmelerden Anında Haberdar Olun